Home > B&B Frankrijk > B&B Aquitaine > B&B Lot-et-Garonne
B&B's, chambres d'hôtes en bed & breakfasts in Lot-et-Garonne
Ideaal adres voor wie op zoek is naar rust, authenticiteit en gezellegheid. Op slechts een paar kilometers van 5 der « plus beaux villages de France »
Unieke Chambres d'hôtes in een middeleeuwse riddercommanderij, nabij Rocamadour (Le Bastit, LOT, France) in een prachtige omgeving